SON İZLENEN YAYINLAR BEINSPORTS izle
resim

netspor izle

Mobil Kullanıcılar Yayını izleyebilmek için ekranı yan dönderebilirler.Yayın eğer giderse?

  • 1-2 Dakika bekledikten sonra yayın içerisinde bulunan "yenile" butonuna basarsanız yayın eklenecektir.
  • Eğer izlediğiniz yayın Twitch Gaming yayını ise ve bizden kaynaklı bir bağlantı kopuluğu oluştuysa yayın ban yemiştir aynı şekilde 2-3 dakika bekleyip yenile butonuna basınız.
  • Eğer yayınlar kesintiler oluşuyorsa bu %90 sizden kaynaklıdır yayınlarımızı izlemek için bağlantı hızınızın minimum 3mbps olması geremektedir eğer bunun altındaysa SD yayınlarımızı tercih etmenizi öneririz.
  • Bunun dışında her hangi sinyal yok vs. yazarsa yanda bulunan sohbet kısmından bize bildirmeyi unutmayınız.

BİZE DESTEK OLMAK İSTİYORSANIZ YAPACAĞINIZ EN İYİ ŞEY BU YAYINI SOSYAL MEDYADA ARKADAŞLARINIZA PAYLAŞMAKTIR. 

Gerçek spor severlerin buluşma noktası olarak nitelendirebileceğimiz çok özel bir adresten bahsetmek istiyoruz. Siteyi detaylı bir şekilde incelediğinizde ne kadar kalabalık ve yoğun olduğunu sizler de göreceksiniz. Dünya liglerinin büyük bir kısmını spor severler ile ücretsiz olarak buluşturuyor ve sektörün popüler ekranlarını da karşınıza çıkartıyorlar. Netspor ekranı da bunlardan bir tanesidir ve spor severler tarafından en çok tercih edilen marka olduğunu düşünüyoruz. Maç saatinden 5 dakika kadar önce sizler de sitedeki yerinizi alabilir ve canlı yayınlara ortak olabilirsiniz. Yayın kalitesi konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız çünkü hd görüntü kalitesi ile hizmet veriyor ve spor severleri tatmin etmeyi başarıyorlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

CANLI YAYINLARIMIZ